Poniedziałek, 10 grudnia 2018 r.

Rozenfeld Magdalena

Specjalista psycholog kliniczny, psychoterapeuta, certyfikowany analityk grupowy. Pracuje w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie oraz współpracuje z ośrodkiem terapeutyczno-medycznym MABOR. Prowadzi terapię indywidualną i grupową. Przyjmuje pacjentów z zaburzeniami nerwicowymi, lękowymi, zaburzeniami osobowości, stanami depresyjnymi oraz zaburzeniami odżywiania. Zajmuje się wsparciem osób chorujących psychicznie i ich rodzinami. Prowadziła zajęcia socjoterapeutyczne dla dzieci w ramach programu „prowadzenie środowiskowych form wsparcia dla dzieci i młodzieży z rodzin z problemami uzależnień”.

W Szkole Psychoterapii MABOR prowadzi na pierwszym roku wykłady z psychopatologii (klasyfikacja ICD 10) oraz wpsółprowadzi zajęcia z terapii analitycznej. Na drugim roku szkolenia prowadzi zajęcia z zakresu podwójnej diagnozy czyli rozpoznawania uzależnień ze współwystępowaniem zaburzeń psychicznych.

Masz pytania? Napisz do nas!

 

Mabor Sp. z o.o.
02-909 Warszawa
ul. Św. Bonifacego 104

 

Centrum Psychologiczno-Medyczne

tel.: 603 116 669, 22 842 25 71

cpm@mabor.com.pl

 

Centrum Doradztwa i Szkoleń
Centrum Rozwoju Psychoterapeutów
Centrum Interwencji Kryzysowych
Centrum Mediacji Wewnątrzorganizacyjnych

tel.: 721 001 925, 22 642 78 50

cte@mabor.com.pl

Polityka prywatności i cookies

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej