Poniedziałek, 27 stycznia 2020 r.

Miturska Ewa

Absolwentka Wydziału Psychologii oraz Wydziału IPSiR Uniwersytetu Warszawskiego: psycholog, politolog, pedagog. W obszarze pracy klinicznej: specjalista terapii uzależnienia i współuzależnienia, specjalista przeciwdziałania przemocy w rodzinie, specjalista interwencji kryzysowej, trener warsztatu umiejętności psychospołecznych, psychoterapeuta poznawczo – behawioralny CBT; w tym 3 fali CBT: Mindfulness, Terapia DBT, ACT i Terapia Schematów Young’a oraz psychoterapeuta systemowy par i rodzin. Odbyła liczne kursy i szkolenia z zakresu pracy psychoterapeutycznej z różnymi grupami pacjentów. 

Praktyk w obszarze psychoterapii uzależnień: od alkoholu, narkotyków i uzależnień behawioralnych oraz współuzależnienia, przemocy w rodzinie i tzw. syndromu DDA. Pracuje jako psychoterapeuta CBT z pacjentami z zaburzeniami nastroju, lękowymi, zaburzeniami odżywiania a także zaburzeniami osobowości. Prowadzi psychoterapię par i rodzin. Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. na oddziałach psychoterapeutycznych oraz psychiatrycznych Instytutu Psychiatrii i Neurologii i w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia, Poradniach Zdrowia Psychicznego, Poradniach Terapii Uzależnienia i Współuzależnienia, Wojewódzkim Ośrodku Terapii Uzależnienia i Współuzależnienia, Punktach Konsultacyjnych PIK dla osób w kryzysie oraz doznających przemocy oraz w ramach prywatnej praktyki psychoterapeutycznej.
Opracowała programy zajęć terapeutycznych do pracy z różnymi grupami pacjentów oraz scenariusze warsztatów dla wybranych kompetencji psychospołecznych i grup rozwoju osobistego.
W zakresie edukacji: wykładowca akademicki i dydaktyk psychoterapii. Praktyk w obszarze psychoterapii indywidualnej i grupowej, psychoterapii par i rodzin oraz w prowadzeniu warsztatów i szkoleń. Autorka publikacji z zakresu psychologii klinicznej, psychoterapii i rozwoju osobistego.

W ramach Szkoły Psychoterapii MABOR prowadzi zajęcia na drugim roku: integracyjne spojrzenie na terapię zaburzeń osobowości oraz uzależnień.

 

Program Szkoły Psychoterapii MABOR   -   Organizacja i proces rekrutacji   -   Uczestnicy Szkoły Psychoterapii

 

 

Masz pytania? Napisz do nas!

 

Mabor Sp. z o.o.
ul. Stryjeńskich 19 lok. 18U

02-971 Warszawa

 

 

Centrum Psychologiczno-Medyczne

tel.: 603 116 669

mabor@terapiadialog.pl  

Centrum Doradztwa i Szkoleń
Centrum Rozwoju Psychoterapeutów
Centrum Interwencji Kryzysowych
Centrum Mediacji Wewnątrzorganizacyjnych

tel.: 721 001 925

mabor@terapiadialog.pl 

Polityka prywatności i cookies

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej