Poniedziałek, 17 czerwca 2019 r.

Iwona Stefańczyk

Funkcje merytoryczne
Konsultantka, asesorka.

Lata doświadczenia współpracy
Z MABOR Od 2013 r. asesorka w projektach AC i DC; posiada 10-letnie doświadczenie w pracy doradczej i szkoleniowej; od 2008 r. uczestniczy w projektach AC i DC.

Lata doświadczenia pracy w biznesie
Po studiach pracowała w organizacjach pozarządowych, także w roli osoby zarządzającej. Posiada doświadczenie pracy w środowisku wielokulturowym. Od 2006 r. trenerka (specjalizacja: kreatywność, innowacyjność, twórcze rozwiązywanie problemów) i asesorka; posiada doświadczenie w zarządzaniu marką szkoleniową. Prowadzi sesje AC/DC, udziela  informacji zwrotnej po AC/DC oraz procesach oceny kompetencji metodą 360 stopni – również w języku angielskim. Od 2012 r. pracuje także jako coach.

Wykształcenie
Filologia polska (UW – stopień mgr), psychologia (SWPS).  Certyfikaty, uprawnienia, ważne kursy Ukończyła Szkołę Trenerów STOP oraz kurs coachingu koaktywnego w Coaches Training Institute w Londynie.

Obszary pracy
Specjalizuje się w ocenie i wspieraniu rozwoju kompetencji menedżerskich. Pracuje z menedżerami wszystkich szczebli oraz grupami młodych pracowników o wysokim potencjale (tzw. High Potentials, talenty). Prowadzi indywidualne sesje informacji zwrotnej i rozmowy rozwojowe
z uczestnikami procesów oceny kompetencji (AC/DC, ocena 360 stopni)  w organizacjach polskich i międzynarodowych.

Klienci
Brała udział w projektach realizowanych m.in. dla: Avon, BP, Caparol, Coface, Dalkia, Dom Development, Dom Maklerski BOŚ, Ernst&Young, Forfarm, Glenmark, GPEC, Kazar, Netia, Neuca, Nokia Siemens, MetLife, Reckitt-Benckiser, PKO BP, PZU, Sara Lee – Prima, SCA Packaging, Wrigley, Voice Group, klientów z branży telekomunikacyjnej.

Masz pytania? Napisz do nas!

 

Mabor Sp. z o.o.
02-909 Warszawa
ul. Św. Bonifacego 100

 

Centrum Psychologiczno-Medyczne

tel.: 603 116 669

cpm@mabor.com.pl

 

Centrum Doradztwa i Szkoleń
Centrum Rozwoju Psychoterapeutów
Centrum Interwencji Kryzysowych
Centrum Mediacji Wewnątrzorganizacyjnych

tel.: 721 001 925

cte@mabor.com.pl

Polityka prywatności i cookies

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej