Środa, 20 listopada 2019 r.

Glura Sylwia

Zajmuje się diagnozą i leczeniem młodzieży powyżej 15 roku życia i osób dorosłych. Prowadzi psychoterapię indywidualną osób z zaburzeniami nerwicowymi, zaburzeniami osobowości, zaburzeniami odżywiania i depresją. Pracuje z osobami przeżywającymi trudności w relacjach, mającymi problemy wieku dorastania oraz będącymi w sytuacjach kryzysowych. W pracy terapeutycznej wykorzystuje narzędzia z różnych szkół psychoterapeutycznych (podejście eklektyczne) dostosowując je do problematyki danej osoby.
Jej głównym celem w pracy z ludźmi jest pomoc w odkryciu prawdy o sobie – pomoc w rozumieniu swoich trudności, emocji i motywów działań oraz w poznaniu swoich potrzeb. Wszystko po to, by bardziej świadomie pokierować własnym życiem, a w konsekwencji stać się spełnionym i szczęśliwym człowiekiem.

Wykształcenie: Uniwersytet Warszawski, Wydział Psychologii, specjalizacja w ramach studiów: psychoterapia. Ukończone 4- letnie podyplomowe szkolenie w zakresie psychoterapii atestowane przez SNP Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego (2005 – 2008). Ukończone roczne szkolenie: „Podstawy systemowej terapii rodzin” w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie Staże w Klinice Dzieci i Młodzieży oraz w Klinice Nerwic w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.
Stopień nauczyciela dyplomowanego w ramach awansu zawodowego w szkole.

W ramach Szkoły Psychoterapii MABOR

prowadzi seminarium na I roku.

Masz pytania? Napisz do nas!

 

Mabor Sp. z o.o.
ul. Stryjeńskich 19 lok. 18U

02-971 Warszawa

 

 

Centrum Psychologiczno-Medyczne

tel.: 603 116 669

mabor@terapiadialog.pl  

Centrum Doradztwa i Szkoleń
Centrum Rozwoju Psychoterapeutów
Centrum Interwencji Kryzysowych
Centrum Mediacji Wewnątrzorganizacyjnych

tel.: 721 001 925

mabor@terapiadialog.pl 

Polityka prywatności i cookies

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej