Poniedziałek, 10 grudnia 2018 r.

Agnieszka Charyton

Funkcje merytoryczne
Konsultant w obszarze HR, asesor, certyfikowany coach, trener

Lata doświadczenia współpracy z MABOR
Od 2014 r. Asesor w projektach Assessment / Development Centre. Trener. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w zarządzaniu i realizacji projektów związanych z oceną i rozwojem pracowniczym.

Lata doświadczenia pracy w biznesie
Niezależny konsultant w obszarze zarządzania personelem. Pracowała w firmach doradczych jako konsultant oraz jako osoba odpowiedzialna za wewnętrzną politykę personalną. Realizowała i zarządzała szeregiem projektów w Polsce, uczestniczyła też w przedsięwzięciach międzynarodowych. Pracuje w języku polskim i angielskim.

Wykształcenie
Psycholog /KUL/- dyplom z wyróżnieniem; ALK (Podyplomowe Studia z Zakresu Zarządzania Ludźmi w Firmie oraz Coachingu Profesjonalnego), Instytut Psychologii Zdrowia przy Polskim Towarzystwie Psychologicznym (Studium Pomocy Psychologicznej), Ośrodek INTRA (Szkoła Treningu i Warsztatu Psychologicznego).

Certyfikaty, uprawnienia, ważne kursy
Międzynarodowy certyfikat International Coaching Community ICC, Team Coaching (Solaris), licencja Midot LTD - ocena rzetelności w pracy, ABC Terapii Poznawczo - Behawioralnej (CTPB), trener FRIS.

Obszary pracy
Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z diagnostyką i rozwojem ludzi w organizacjach. Przeprowadza kompleksową diagnostykę z zastosowaniem narzędzi psychometrycznych oraz w ramach Assessment/Development Centre. Realizuje projekty ukierunkowane na rozwój potencjału, wzmacnianie skuteczności osobistej i zawodowej w ramach warsztatów umiejętności miękkich oraz indywidualnych i grupowych procesów coachingowych, jak też z wykorzystaniem metodologii 360 feedback. Pracowała z kadrą menedżerską, w tym przedstawicielami wysokiego szczebla zarządzania i członkami struktur międzynarodowych, oraz z osobami na stanowiskach samodzielnych/ eksperckich. Wspiera organizacje w identyfikacji potencjału pracowników, a następnie wzmacnianiu umiejętności i podnoszeniu poziomu kompetencji dla efektywniejszego wykonania postawionych zadań.

Klienci
Realizowała projekty dla wiodących firm m.in. z sektorów: finanse – bankowość, produkcja, farmacja, logistyka, energetyka, sieci handlowe, jak też dla podmiotów z sektora administracji państwowej.

Masz pytania? Napisz do nas!

 

Mabor Sp. z o.o.
02-909 Warszawa
ul. Św. Bonifacego 104

 

Centrum Psychologiczno-Medyczne

tel.: 603 116 669, 22 842 25 71

cpm@mabor.com.pl

 

Centrum Doradztwa i Szkoleń
Centrum Rozwoju Psychoterapeutów
Centrum Interwencji Kryzysowych
Centrum Mediacji Wewnątrzorganizacyjnych

tel.: 721 001 925, 22 642 78 50

cte@mabor.com.pl

Polityka prywatności i cookies

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej