Poniedziałek, 10 grudnia 2018 r.

Agnieszka Cabaj

Funkcje merytoryczne
Bussines i Life coach, konsultant zarządzania karierą, konsultant ds. zarządzania zasobami ludzkimi.

Lata doświadczenia współpracy z MABOR
Od 2010 r. współpracuje jako Coach oraz konsultant w projektach doradczych; posiada ponad 12 letnie doświadczenie w pracy doradczej, prowadzeniu projektów rozwojowych oraz zarządzania karierą.

Lata doświadczenia pracy w biznesie
Ponad 10 lat pracowała w organizacjach biznesowych, zarządzała procesami w obszarze rekrutacji i rozwoju personelu. Prowadziła projekty restrukturyzacyjne. Uczestniczyła w projektach modelowania struktur organizacyjnych.

Wykształcenie
Jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego oraz Podyplomowych Studiów na Wydziale Zarządzania i Finansów w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.
Ukończyła szkolenie w zakresie psychoterapii w Podyplomowym Studium Psychoterapii w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie.

Certyfikaty, uprawnienia, ważne kursy
Posiada certyfikaty: Coach ICC, Diagnostyk Testu Extended Disc

Obszary pracy
Jako coach specjalizuje się w tematyce rozwój świadomego przywództwa, podnoszenia osobistej efektywności oraz poprawy jakości życia Klienta. W pracy konsultanckiej zajmuje się zagadnieniami zarządzania kompetencjami w organizacji, zarządzania wiekiem, procesami zmian w organizacjach. Od wielu lat doradza Klientom w zakresie zarządzania karierą zawodową.

Klienci
Realizowała projekty m.in. dla Pramerica Polska, GlaxoSmithKline Polska, URSA, Bayer Polska, Tabacco Poland, Atlas Copco , Fiege, Auchan, BZ WBK , Johnson & Johnson, KappAhl, Coface Polska, Volvo Polska, Polcomtel, Danone, Veolia, Jansen-Cilag, Leroy Merlin, AMBRA

Masz pytania? Napisz do nas!

 

Mabor Sp. z o.o.
02-909 Warszawa
ul. Św. Bonifacego 104

 

Centrum Psychologiczno-Medyczne

tel.: 603 116 669, 22 842 25 71

cpm@mabor.com.pl

 

Centrum Doradztwa i Szkoleń
Centrum Rozwoju Psychoterapeutów
Centrum Interwencji Kryzysowych
Centrum Mediacji Wewnątrzorganizacyjnych

tel.: 721 001 925, 22 642 78 50

cte@mabor.com.pl

Polityka prywatności i cookies

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej