Poniedziałek, 17 czerwca 2019 r.

Drechny-Możańska Kinga

Specjalizacja
Psycholog psychoterapeuta, prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych (w podejściu psychodynamicznym), a także konsultacje dla rodziców dzieci w wielu 2-7 lat (w podejściu systemowym).

Obszary pracy
W pracy z osobami dorosłymi zajmuje się trudnościami związanymi z nadmiernym stresem, sytuacją kryzysową, zaburzeniami odżywiania, zaburzeniami snu, trudnościami w relacjach z innymi i trudnościami emocjonalnymi (takimi jak nadmierny niepokój, przygnębienie, bezradność czy poczucie wewnętrznej pustki), które przeszkadzają w dobrym funkcjonowaniu. Prowadzi także psychoterapię szkoleniową.

Podczas konsultacji z rodzicami dzieci w wieku 2-7 lat zajmuje się różnymi problemami związanymi z trudnościami emocjonalnymi i rozwojowymi dzieci oraz wyzwaniami związanymi z byciem rodzicem, znajdując różne sposoby wsparcia dla dzieci i ich rodziców.

Wykształcenie
Uniwersytet Warszawski, Wydział Psychologii

Lata doświadczenia współpracy z MABOR
Współpraca z MABORem od 2010 r.

Certyfikaty, uprawnienia, ważne kursy
Ukończyła studia magisterskie na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, dwuletnie Studium Pomocy Psychologicznej i Socjoterapii oraz czteroletnie podyplomowe szkolenie psychoterapeutyczne, atestowane przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Odbyła liczne szkolenia w zakresie metod wspierania rozwoju i terapii dzieci i osób dorosłych, a także staże w renomowanych ośrodkach psychoterapeutycznych. Uzyskała certyfikat psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Czas trwania konsultacji/sesji/wizyty
50 minut

Godziny i dni pracy w Centrum Psychologiczno-Medycznym MABOR
czwartki w godz.18.00 – 21.00

Masz pytania? Napisz do nas!

 

Mabor Sp. z o.o.
02-909 Warszawa
ul. Św. Bonifacego 100

 

Centrum Psychologiczno-Medyczne

tel.: 603 116 669

cpm@mabor.com.pl

 

Centrum Doradztwa i Szkoleń
Centrum Rozwoju Psychoterapeutów
Centrum Interwencji Kryzysowych
Centrum Mediacji Wewnątrzorganizacyjnych

tel.: 721 001 925

cte@mabor.com.pl

Polityka prywatności i cookies

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej